Крутий заміс

Фрістайл фіксед гир займає вже міцне місце серед екстремальних рухів, що не могло залишитися непомітним для такого гіганта, як Red Bull. Зайвим тому підтвердженням стане подія "Red Bull's Ride + Style", на якому організатори вирішили поєднати такі речі як трекові та фрістайл змагання з мистецтвом. Пройде воно 30-го квітня в Сан-Франциско, а переможців будуть чекати призові в $ 1000.

 

 

Цікавим фактом є те, що серед 20 запрошених фрістайл райдерів є одна дівчина! Яка, між іншим, буде брати участь нарівні з усіма без будь-яких поблажок. Звуть її Devan Council і вона вже досить відома постать у світі фрістайлу.

В якості прикладів сучасного мистецтва будуть представлені роботи "This Shit's Gunna Kill Me," від N8 VanDyke, "See Ya!" Triptych, від Arlo Eisenberg, "It Began With a Dream," Erik Otto та дерев'яне пано з малюнками чорнилом і акрилом від Aaron De La Cruz.

Але не тільки малюнки будуть радувати відвідувачів та учасників змагань. В якості "символу" фрістайл фіксед Гіра Oakley зібрали свій собcnвенний фіксед-білд, що став прикрасою вітрини магазину. Безпосередньо від Oakley - тут кастомних грипси і бейдж на рульовому стакані, а от інші компоненти представлені SE Racing і Us Versus Them:

Винос, лок ринг, ланцюг і покришки - від Livery Design Gruppe
Шатуни, зірка і втулки - Profile Racing
Сідло і педалі - Odyssey BMX
Підсідельний - The Bicycle Source
Обода - Velocity
Колеса - Castro Valley Cyclery

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Залиште свій коментар

0
умови використання.